بندرعباس-13 هکتاری
ک عنصری - درب اول شمالی
vpspro.co@gmail.com
admin@vpspro.org



درباره ما


داستان ما

امروزه فراگیریِ فناوری اطلاعات موجب دگرگونیِ جهان گردیده است. گسترش ارتباطات و تکنولوژی های رایانه‌ای و جامعه اطلاعتی حاصل از آن، نقش بسیار مهمی را در زندگی روزمره انسان ها و تحولات جهانِ امروز دارا می باشند ، به نحوی که به سختی بتوان دنیای امروز را بدون این پدیده ها تصور کرد!

“تبدیل جهان به یک دهکده جهانی!”، شاید بتوان این جمله “مارشال مک لوهان” را مهمترین ثمره و دستاورد این فناوری در جهان به شمار برد، بدین معنا که مردم نقاط مختلف زمین به مثابه ساکنان یک دهکده، امکان برقراری ارتباط با یکدیگر و اطلاع از اخبار و رویدادهای جهانی را دارند. در این فرآیند کلان، پیشرفت‌های حاصله در حوزه فناوری‌های ارتباطاتی موجب زایشِ پدیده حیرت انگیز “اینترنت” گردیده است.
پیدایش اینترنت به عنوان یک ابزار ارزان و سریعِ ارتباطی، موجب دگرگونیِ اساسی در همه ی عرصه‌های گوناگون زندگی انسان گردیده و از بسیاری جهات معنا و مفهوم جدیدی به ابعاد آن بخشیده است. به عبارت دیگر اینترنت با درنوردیدن مرزهای زمان و مکان، جهان را برای همه به عرصه حضور تبدیل کرده است!

VPSPro

در این راستا “VPSPro”، با هدف توسعه و خدمت به حوزه اینترنت و فناوری اطلاعات در کشور عزیزمان شکل گرفت تا با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب در زمینه سرور اختصاصی و مجازی و همچنین با دارا بودنِ بهترین و جدیدترین تجهیزات و تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا بتواند نقش موثری در این عرصه ایفا کند.

خدمات ما

مجموعه “VPSPro” با ارائه خدمات حرفه ای سرور اختصاصی و مجازی (Dedicated & Virtual Server)، مدیریت و کانفیگهای حرفه ایی و همچنین مشاوره در زمینه امنیت سرورهای میزبانیِ وب، با پشتیبانی 24 ساعته آماده پاسخگویی به نیازهای کلیه کاربران گرامی در این حوزه ها می باشد.




24 ساعت / 7 روز هفته پشتیبان شما هستیم

 



مشاوره تلفنی

برای گرفتن مشاوره در مورد خرید ، اراه خدمات ، کانفیگ ، همکاری و پشتیبانی می توانید با شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

READ MORE


چت آنلاین

علاوه بر تیکت میتوانید مشکلات و سوالات خود را از طریق چت انلاین موجود در سایت مطرح نمائید.

READ MORE



نمادهای ما

به منطور دادن اطمینان خاطر بیشتر برای مشتریان عزیز ما تعدادی از مجوزهای قانونی و اعتباری خودمان را در معرض عموم به نمایش می گذاریم .

درگاه پرداخت مستقیم بانک سامان // درگاه واسط زرین پال









Themetf